19 września 2012

Extremalne zadowolenie ! / I ♥ Extreme Essence

W ostatnim poście zachwalałam tusz z Maybelline, dziś też będzie bardzo cukierkowo. A mora tu o tuszu Ekstremalnym "I ♥ EXTREME" z Essence. No to po kolei...
Ten tusz jest dla dziewczyn, które chcą mieć baardzo pogrubione i wydłużone rzęsy. Maskarą tą nie uzyskamy looku naturalnego. Daje efekt teatralnych, przy dobrze wyczesanych rzęsach wręcz sztuczny efekt. Ja jestem z niej niesamowicie zadowolona. 


Jest to moja "imprezowa" maskara lub gdy noszę grubą czarną krechę w dzień (co tez się zdarza). Trwałość nie powala... niestety. Tusz kruszy się i lubi rozmazywać się, oczywiście wszystko w granicy dobrego smaku. Przy nie umiejętnym nakładaniu możemy otrzymać 3 sklejone kępki. Lubi też się odbijać na górne powiecie przy malowaniu. 


Na pewno dziewczyny z rzadkimi dolnymi rzęsami (jak ja) nie będą zdolne pomalować ich, nie brudząc całej dolej powieki. Ze zmywaniem nie mam większych problemów. Każdy płyn dwufazowy da radę (poza jednym, ale to w następnym poście). Tusz jest ważny 6 miesięcy od otwarcia. Może i tak jest,ale u mnie te maskary nie nadawały się do użytku po ok. 3 - 4 miesiącach. W sumie za efekt i cenę (ok.12 zł) to mogę ją wymieniać nawet co 2 miesiące. 

Co do szczoteczki... Jest to "dziwna" szczota (dosłownie szczota). Jest ona ogromna, jak całe oko ;) Ma 2 strony. Połowę z długimi i zajmującą większa powierzchnię "kolcami". Na drugiej stronie jest tylko połowa włosia. Domyślam się, że założenie było takie, aby gęstszą stroną malować górne rzęsy, a rzadszą dolne. Ale tak jak wspominałam, moim zdaniem jest to nie możliwe. 


Opakowanie też jest OK. Nie mam do niego większych zastrzeżeń. Zgrabne, duże czarne opakowanie z przyciągającymi wzrok różowymi napisami. 


OCENA : 9/10 

W wy miałyście już ten tusz ? Macie na jego temat inne zdanie ? Ja bardzo go polecam !

XOXO
Kasia

4 komentarze:

  1. Uwielbiam wielkie, silikonowe szczoteczki. Klasyczne raczej kiepsko się u mnie spisują.

    OdpowiedzUsuń
  2. koniecznie muszę go kupić :)!

    OdpowiedzUsuń